Під час огляду фортифікацій в районі Широкиного почалася атака ДНР, – Соболєв

В наслідок атаки ДНР в райноі Широкіного загинув штурмовик “Донбасу”. Про це на на Facebook-сторінці повідомив депутат фракції “Самопоміч” Єгор Соболєв.

“Дененерівці годину поливали село з гармат САУ, великих мінометів та стрілецької зброї. Весь цей час “Азов” з “Донбасом” просили дозволу на відповідь”, – заначає він.

За його словами, команду відкрити вогонь у відповідь українські бійці отримали через годину від початку обстрілів. Але в цей час у швидкий вже помирав від ран солдат штурмової роти “Донбасу” з позивним “Спасатель”.

“Він спостерігав за атакою у саморобному бліндажі, поруч з яким у землі розірвався російський снаряд. За правилами фортифікацій – бліндаж всередині треба облицьовувати залізним листом. У саморобному бліндажі цього не було і уламки розбитого бетону розірвали тіло “Спасателя”. Хлопці евакуювали його до швидкої, але було пізно”, – повідомив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини