Петро Нек про те, чому комунальники не будуть голосувати за партію «Об’єднання «Самопоміч»

Відомий блогер Петро Нек учора, на своїй фб сторінці, розповів про те чому комунальники не будуть голосувати за партію «Об’єднання «Самопоміч».

Він розповідає, що «Самопоміч» це єдиний рушійний важіль, котрим можна привести в силу усі комунальні структури міста.

«Якось так сталося, що інакше як з під палки вони не вміють працювати. Відфутболюють і годують тебе завтрами, аж поки на них не накричиш чи не скажеш чарівного слова Самопоміч.», – пише Петро Нек.

Така ж історія сталася із самим автором, – «Років два тому, коли в дванадцятій ночі в будинку відгорів нуль, лампи стріляли, як в якомусь фантастичному фільмі, на тому боці дроту мені відповідали, що нічого не зроблять і треба чекати завтра, аж поки я не сказав чарівне слово. Працівники приїхали за пів години, ще за півтора години все зробили, потім мені відзвонювали, перепитували чи все ок.»

Нагадаємо у Львові гаряча лінія «Самопомочі працює уже протягом 11 років. За цей час надійшло 105000 звернень від мешканців з юридичними, комунальними та іншими питаннями. Телефон гарячої лініі: 297-1000.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони