Павленко: Саботаж поставок деревини для потреб АТО розцінюю як державну зраду

Дії посадовців лісової галузі, які саботують виконання замовлень деревини для потреб АТО, можна розцінювати як державну зраду. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами, загальна потреба фронту в лісових матеріалах становить близько 100 тис. кубометрів. Проте наразі фактично задокументовано замовлень на 48 тисяч кубометрів, з них 22 тис. кубів вже поставлено до зони АТО.

«Сьогодні, коли вмирають наші бійці, невиконання цієї роботи є саботажем, який можна трактувати, зокрема, як державну зраду», – заявив Олексій Павленко.

Міністр доручив новому керівникові Державного агентства лісових ресурсів Олександрові Ковальчуку розробити чітку програму постачання деревини до зони АТО, а також проаналізувати якість і своєчасність виконання цього завдання керівниками обласних управлінь.

«Я буду прислуховуватись до порад нового керівництва та ініціювати відповідні кадрові зміни. По кожній області, по кожному напрямку, де є невиконання замовлень, зробити детальний аналіз. Сьогодні це стратегічне завдання», – підкреслив міністр.

Деревина, заготовлена державними лісгоспами, прямує безпосередньо до зони АТО. Вона необхідна для будування фортифікаційних укріплень, опорних пунктів, бліндажів. Крім того, деревину відправляють на відновлення населених пунктів, які були зруйновані та пошкоджені в результаті активних бойових дій. Наприклад, лісові матеріали вже відвантажили для Маріуполя, Краматорська, станції «Попасна».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини