Павленко має шалений опір у боротьбі з корупційною системою у АПК, – Березюк

В «Самопомочі» чекають дій правоохоронних органів відносно фактів корупції, про які неодноразово повідомляв міністр АПК Олексій Павленко.

Про це повідомив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Барезюк, коментуючи питання щодо оцінки ефективності роботи профільного міністра.

“На сьогодні в Олексія Павленка, як одного з найкращих міністрів найкращі показники – економічні і анти-корупційні, але він має шалений опір в боротьбі з корупційною системою, зокрема, у лісовому, рибному господарстві, де задіяні потужні системи змін, правоохоронні органи просто не виконують своїх функцій”, – зазначив депутат.

Нардеп зазначив, що Міністр не може стати посеред дороги та зупинити потяг, який везе кругляк, він не має для цього ні інструменту, ні підстави.

“Це повинні робити правоохоронні органи, які глибоко корумповані з місцевою лісогосподарською мафією. Він про це публічно говорить, ми обговорювали цю проблему з міністром на фракції”, – констатував він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини