Парламент проявив слабкість, відмовивши криворожанам у праві на волевиявлення, – Березюк

Верховна Рада не затвердила проект закону про позачергові вибори мера Кривого Рогу (№3613), позбавивши мешканців міста права на прозорі вибори та забезпечення результатів волевиявлення. Про це заявив голова фракції «Об’єднання  «Самопоміч» Олег Березюк.

“Це питання не політичне – це питання народного волевиявлення для всіх, незалежно від того, якого кандидата вони підтримують. Можна було його забезпечити гідно, але Парламент проявив свою слабкість, відмовивши людям у їхньому фундаментальному праві”, – наголосив парламентар.

Для ухвалення рішення, що мало на меті створити законодавчу базу для проведення нових виборів міського голови Кривого Рогу, не вистачило 10 голосів. В той час як масові порушення під час виборів викликали обурення та масовий протест громадян, що триває вже впродовж місяця.

“Планується, що відбудеться позачергове пленарне засідання у четвер, 17 грудня. Тим часом, запрошуємо всіх на Народне Віче, яке відбудеться у Кривому Розі у неділю, 13 грудня, о 12.00”, – повідомив депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини