Парламент просять до початку канікул ухвалити закони про благодійні SMS

Ухвалення законопроектів про SMS-благодійність (№2297-1 та №2440) полегшить збір коштів на потреби АТО. Про це повідомила депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», співавтор законопроекту Тетяна Острікова.

 

«Сьогодні через неврегульованість питання на законодавчому рівні благодійні повідомлення обкладають великим податком, і це сильно гальмує запуск волонтерських SMS-проектів», – констатує депутат.

Вона наголосила, що у парламенті ще на початку весни були зареєстровані  законопроекти №2297-1 та №2440 (щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійного повідомлення), ухвалення яких забезпечить перерахування на благодійний проект всієї суми, яку жертвує абонент.

«Ми розуміємо, що часу до кінця сесії залишається мало, і пропонуємо в разі потреби продовжити роботу парламенту на кілька тижнів. Але такі законопроекти, які дозволять в цей складний час волонтерським організаціям акумулювати ресурси і зробити їх використання більш прозорими, ми маємо розглянути в пріоритетному порядку», – наголосила Тетяна Острікова.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини