Парламент має негайно знайти правове рішення для Кривого Рогу, – Сироїд

Парламент має сприяти скорому вирішенню кризової ситуації, що склалася в Кривому Розі після того, як фальсифікації на виборах мера викликали збурення серед городян. Про це на засіданні погоджувальної ради заявила віце-спікер Парламенту, Оксана Сироїд.

“Ви знаєте, скільки зусиль йде на те, щоб знайти легітимне вирішення цієї проблеми, щоб відновити легітимність людського вибору, для того щоб ситуація у Кривому Розі знайшла мирне вирішення.

Ви знаєте, що люди на вулицях в Кривому Розі вже не перший тиждень, і наскільки важко цю ситуацію втримати у мирному руслі. В той же час, пан Вілкул, який вважає себе законно обраним мером, приходить до будівлі мерії, чим провокує ситуацію і призводить до насильницьких дій”, – заявила парламентар.

“Я звертаюсь до всіх керівників фракцій – ми повинні знайти вирішення цієї проблеми. Зараз відбулось засідання ТСК, яка прийняла рішення про те, що були порушення і ці порушення можуть бути підставою для проведення повторних виборів. Я хочу, щоб рішення було прийнято цього тижня, і щоб люди могли забезпечити своє право на вибір”, – наголосила віце-спікер.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини