Парламент має сказати вирішальне слово для зупинення фальсифікацій у Кривому Розі, – Соболєв

Парламент має взяти активну учать у вирішенні кризи, що виникла внаслідок фальсифікацій на виборах мера у Кривому Розі. Про це заявив член фракції «Самопомочі», голова антикорупційного комітету, Єгор Соболєв.

“Ми пропонуємо, щоб Парламент, в умовах коли він є найвищим органом державної влади, сказав вирішальне слово для зупинення цих фальсифікацій. На жаль, в нашій державі ми не можемо сподіватися на суди. Юристи  «Самопомочі», багато членів ТВК, членів ДВК не побоялися розповісти людям про ці фальсифікації, не побоялися свідчити в судах – вони не були почуті. Три суди сором’язливо опустивши очі один за одним прочитали свої вироки – скаргу не задовольнити”, – повідомив нардеп.

“Ми будемо звертатися до правоохоронних органів, там вже зареєстровано 2 кримінальних провадження за фактами фальсифікацій на виборах”, – заявив Соболєв.

“І безумовно Парламент. Ми створили Тимчасову Слідчу Комісію, туди включені представники усіх політичних сил. Дуже важливо, щоби комісія виїхала на місце, і розібралася прямо там, попрацювала з документами, опитала свідків і допомогла людям. Фальсифікації і крадіжки голосів у цій країні мають зупинятися і жорстко каратися. Хай всі фальсифікатори сядуть”, – наголосив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини