Парламент має дати свою оцінку фальсифікаціям виборів у Кривому Розі, – Сироїд

Парламент має приділити належну увагу подіям у Кривому Розі та дати їм політичну оцінку. Про це заявила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

“Події у Кривому Розі залишаються поза належною увагою і Парламента, і Президента, і суспільства. Є кілька основоположних прав, які роблять людину гідною – в тому числі право вибору і право на справедливий суд. Численні фальсифікації виборчого процесу призвели до того, що люди відчувають себе приниженими, вони перестають реагувати на факти фальсифікацій. Проте сталося диво, яке було неочікуваним – це реакція криворіжців на порушення їхнього фундаментального права”, – повідомила віце-спікер.

Жителі Кривого Рогу продовжують безстрокову акцію протесту проти фальсификацій на виборах міського голови.

“Люди, попри приниження їхнього вибору, вирішили боротися. Боротися з тотальними фальсифікаціями виборчих комісій і судів. Українці мають підтримати криворіжців, які зараз захищають європейський вибір на східному рубежі”, – закликала віце-спікер.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини