Основна дискусія у ВР точиться навколо законопроектів щодо спецконфіскації і агенства з повернення активів, – віце-спікер

Основна полеміка у Парламенті сьогодні точиться навколо двох законопроектів, які стосуються спецконфіскації і агенства з повернення активів.

Про це в ефірі 24 каналу повідомила віце-спікер Парламенту Оксана Сироїд.

“Чи потрібно агенство з повернення активів? Беззастережно потрібне. Але головне, наскільки це агенство буде борцем з корупцією, а не очолить цю корупцію. Ось в чому було головне питання і довкола чого були дебати”,- зазначає вона..

Також Сироїд зазначила, що питання про бюджет ставилось у Парламенті ще з вересня, коли він мав надійти для обговорення.

“Зараз цей документ з розрахунками мав би бути в Парламенті і вже депутати мали би мати змогу з ним ознайомитися. На жаль Уряд йде хибною практикою, приносячи бюджет “під ялинку”, щоби можна було швидше його прийняти”,- зауважує депутат.

За її словами, це робиться для того, щоби депутати не могли прозоро все оцінити та показати людям, які цифри і що можуть означати.

“Ще одна перешкода – це питання, якою буде податкова система наступного року, чи не будуть пропонуватися зміни “під ялинку” і які зміни це будуть – адже ми не маємо спільної позиції стосовно того, як має виглядати податкова реформа перед змінами до бюджету”, – констатувала Сироїд.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини