Олександр Сєнкевич назвав перемогу на виборах мера Миколаєва загальною для всіх городян

Переможець виборів міського голови Миколаєва Олександр Сєнкевич подякував миколаївцям за наданий йому кредит довіри. Сєнкевич відзначив, що отриманий результат у другому турі виборів – це спільне досягнення всіх городян.

“Перш, ніж привітати нас з перемогою, хочу висловити подяку, кожному з вас! Вважаю результат нашим спільним досягненням! Миколаїв зробив свій вибір: краща явка по Україні, відкритий і демократичний виборчий процес! Наша перемога в другому турі – це результат важкої праці багатьох-багатьох миколаївців, які ще раз довели свою єдність. Правду кажуть, Миколаїв вміє дивувати! Зараз усвідомлюю, яка відповідальність стоїть переді мною. Я отримав кредит довіри, який просто не маю права розтратити. Під час виборчої кампанії в нашому спілкуванні з вами я часто повторював, що не рвуся до влади, а йду до змін.

Зміни потрібні всім миколаївцям і вони чітко про це заявили! Тепер наше головне завдання – виконати цю вимогу і зробити Миколаїв містом, в якому хочеться жити, пишатися ним і шалено люблю!”, – звернувся до городян Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, сьогодні Миколаївська міська виборча комісія оголосила офіційні результати другого туру виборів мера Миколаєва, згідно з якими Олександр Сєнкевич переміг з результатом 80 636 голосів, що становить 54,90% від загального числа проголосували.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини