Олександр Данченко провів зустріч з керівником Зонального відділення Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) Орозобеком Кайиковим

У Верховній Раді України пройшла двостороння зустріч між Головою парламентського Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександром Данченко і керівником Зонального відділення Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) Орозобеком Кайиковим.

Україна є членом МСЕ з 1947 року і бере активну участь у роботі його структурних підрозділів, а також активно підтримує діяльність МСЕ в регіоні і в цілому. МСЕ готова надавати всебічну підтримку в процесі імплементації українського законодавства в ІКТ секторі відповідно до європейських норм і загальносвітовими стандартами.

У ході зустрічі Олександр Данченко презентував весь комплекс реформ у галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), включаючи План законодавчого забезпечення реформ. Олександр Данченко і Орозобек Кайиков домовилися про те, що МСЕ сприятиме в проведенні незалежної експертної оцінки законопроектів, з пріоритетом розгляду «Про електронні комунікації», «Про радіочастотний ресурс». Пан Кайиков зазначив, що МСЕ візьме на себе витрати по залученню незалежних експертів та оцінці запропонованих законопроектів. «Експерти в рамках даної допомоги МСЕ розроблять рекомендації, але прийняття чи неприйняття рекомендацій, суверенне право держави», – зазначив Кайиков.

У ході зустрічі Орозобек Кайиков зазначив, що, судячи з досвіду країн-учасниць МСЕ, у яких є профільний орган виконавчої влади, відповідальний за політику і стратегію в галузі розвитку ІКТ сектора, змогли показати високий темп і рівень реформ в інших галузях. Ця тенденція пов’язана з тим, що наявність єдиної державної стратегії розвитку галузі та впровадження цифрових технологій в усі сфери державного управління, позитивно відбивається на розвитку економіки.

В цілому представник МСЕ високо оцінив кроки України у прагненні до реформ в ІКТ і запевнив, що МСЕ готовий всіляко підтримувати держава в цьому напрямку, включаючи консультаційну та експертну підтримку.

Олександр Данченко
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини