Олександр Борняков залишається членом фракції “Самопомочі” в Одеській міськраді

Політична партія Об’єднання «Самопоміч» оприлюднила розпорядження виконкому партії про визнання нелегітимним рішення про виключення депутата Одеської міської ради Олександра Борнякова з фракції «Самопомочі».

«Відповідно до процедури рішення про виключення з членів фракції приймається не менше як двома третинами від чисельності фракції.» – йдеться в оприлюдненому документі.

“Ріст будь якої організації супроводжується етапами внутрішнього розвитку колективу, де є свої злети і спуски. Середовище “Самопомочі” – це середовище молодих і амбітних людей , в якому проходять живі процеси. Люди по різному бачать шлях подальшого розвитку. Олександр Борняков і надалі залишається членом фракції Об’єднання «Самопоміч» в Одеській міській раді” – сказав голова виконкому Об’єднання «Самопоміч» народний депутат Олег Лаврик

Керівництво партії також окремо поінформувало Міського голову Одеси та секретаря Одеської місьої ради про нелегітимність рішення щодо виключення Борнякова з фракції.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини