Олег Березюк звернувся до парламенту з закликом прийняти новий виборчий закон

Починаючи з 2000-х років олігархія заполонила Україну і використовує публічний бюджет для власних цілей. І так буде тривати й далі, тому що олігархічна система буде щоразу відтворюватися через вибори, купуючи голоси та політичні бренди.

Олег Березюк звернувся до парламенту з закликом прийняти новий виборчий закон:

«Шановні парламентарі, потім вам стояти на виборах перед людьми і слухати, що вони про вас думають, а не тим декільком людям, які фінансують цю вакханалію.
Ми повинні в парламенті прийняти закон, який раз і назавжди усуне власників парламенту з політичної системи України, – це закон про вибори на пропорційні основі з відкритими списками. Тоді кожне обличчя депутата не зможе сховатися за олігархічними політичними брендами і буде відкрито стояти перед вільними людьми».

Це місія цього парламенту – прийняти новий виборчий закон. Цей парламент обіцяв це людям. Бо якщо парламент цього не зробить – це буде вирок для України, вирок слугувати олігархам ще десятиліття.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(144) ["name"]=> string(31) "Правова політика" ["slug"]=> string(11) "legalpolicy" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(144) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(29) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(144) ["category_count"]=> int(29) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(31) "Правова політика" ["category_nicename"]=> string(11) "legalpolicy" ["category_parent"]=> int(1) }
Правова політика