Олег Березюк закликав правоохоронні органи звернути увагу на зловживання на митниці

“Збереження на своїх посадах керівників митної служби та державної фіскальної служби є запереченням реальності та небажанням звертати увагу на інформацію про зловживання”, – так прокоментував голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк погодження звіту Голови Державної фіскальної служби Романа Насірова на засіданні Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

“Я бачу справжню революційну ситуацію: кожна людина, яка працює на митниці, знає, що тільки з однієї митниці є мільярд на місяць. І що проводяться обшуки у компаніях, які працюють по білому, щоб натиснути на них та стягнути більше грошей. Всі це знають, а ми кажемо, що в нас все в порядку. Це є ігнорування реальності в інформаційному 21 сторіччі”.

Також народний депутат сподівається на політичну волю нового Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана: “Сподіваюсь на сміливість Прем’єр-міністра України. Він вже зробив декілька кадрових змін, які є якісними. Кадрова зміна податкової буде не просто покаранням теперішнього керівника податкової, це буде сигналом до суспільства про зміни”.

Крім того, Олег Березюк закликав правоохоронні органи не відволікати людей «справою Януковича» від правопорушень сьогоднішніх керівників, зокрема митниці. Проте, розслідування злочинів попереднього Президента повинно продовжуватися у рамках чинного законодавства. “Генеральна прокуратура та Національна поліція повинні займатися тими, хто сьогодні краде мільярди з України. Питання Януковича стає «ширмою» прикриття бездіяльності правоохоронних органів щодо зловживань на митницях, державних підприємствах та у використанні державного бюджету”.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією