Охорона здоров’я у форматі “Самопомочі”: зустріч депутатів та експертів

У суботу, 20 лютого, відбулася зустріч місцевих депутатів, які входять до комісій з питань охорони здоров’я, експертів у даній сфері та народного депутата України, члена фракції «Об’єднання Самопоміч», Заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Іриною Сисоєнко.

На зустрічі обговорювалися питання реформування охорони здоров’я України, пріорітети та механізми застосування державно-приватного партнерства (принципова схема та план заходів), фінансування медичних установ.

У ході обговорення, Ірина Сисоєнко наголосила на проблемах якості та результативності лікування громадян України при їх перебуванні за кордоном, захисту їхніх прав, а також підняла питання якості та результативності лікування, медичного страхування.

У дискусії взяли участь також Анатолій Голунов, експерт Реанімаційного пакету реформ по роботі зі Світовим банком та Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Сергій Козін – фахівець з Державно-приватного партнерства, які поділились своїм досвідом, напрацьованим у сфері охорони здоров’я.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини