Охендовський, Баулін, Пушняков – це все люди, які займали посади в часи Януковича, і вони залишаються при владі зараз, – Соболєв

Президент України нагадує пожежного, який, замість того, щоб гасити пожежу, підкладає в багаття дрова і поливає бензином.

Про це в кулуарах Верховної ради заявив депутат фракції «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

“Своїми призначеннями, і тими, кого Президент утримує на посадах, він підігріває ситуацію. Вдумайтеся у прізвища: Охендовський, Баулін, Пушняков – це все люди, які займали високі посади в часи Януковича, і вони залишаються ключовими керівниками органів влади в часи Порошенка”, – констатував він.

Нардеп наголосив, що призначення людей, які мали вимикати телеканали під час штурму Майдану, і які підпалювали Будинок Профспілок – це вже за межею добра і зла.

“Це божевільна, руйнівна і небезпечна для держави політика. Чесно кажучи, дорога від того, що люди зрозуміють неможливість еволюційного змінення ситуації, до вуличних боїв, буде дуже короткою. І в цих боях буде набагато менше гуманізму, ніж під час Євромайдану”,- зауважив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини