Обрання антикорупційного прокурора затягується свідомо, щоб у підсумку було обрано підконтрольну ГПУ людину – Березюк

Процес обрання антикорупційного прокурора затягують свидомо, бо декому хочеться щоб він був назначений Генеральним прокурором.

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Процес затягування справи відбувається свідомо, щоб в якийсь момент, на цьому етапі щось сталося. Тому що антикорупційний прокурор головний в цій ланці. Він буде готувати вироки обвинувачення по мільярдним справам», – заявив він.

Нардеп наголосив, що Генеральна прокуратура завжди мала свою антикорупційну ділянку, але щось вона була не успішною. Тому потрібно, щоб новим антикорупційним прокурором, було обрано нікому підконтрольну людину.

«В парламенті була довга дискусія щодо кандидатур людей, які будуть обирати цього антикорупційного прокурора. Насправді, ми не задоволені підсумковим вибором. Хоча там є люди, яких ми пропонували, і яким ми довіряємо. Сподіваюсь, що сила тих кількох людей, які в меншості, буде здатною не допустити, щоб антикорупційний прокурор був підконтрольний ГПУ», – зауважив депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини