«Об’єднання «Самопоміч» припиняє голосувати у Раді, поки не буде знайдене рішення для Кривого Рогу, – Соболєв

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» відмовляється брати участь у голосуванні в Парламенті, поки не буде знайдене рішення для Кривого Рогу. Про це з парламентської трибуни заявив член фракції «Самопоміч», голова антикорупційного комітету, Єгор Соболєв.

“Навколо Парламенту зараз зібралися сотні людей, які проїхали півтисячі кілометрів, щоб донести дуже просту думку: в Кривому Розі не можна покривати фальсифікації. Ці люди стоять там другий місяць. Вони не погоджуються з тим, щоби Юрій Вілкул – символ соратників Януковича, тітушок та фальсифікацій – був обраний мером”, – заявив нардеп.

“За цей час, Парламент, Президент або будь-який інший державний орган виявилися нездатними допомогти людям. Перед яким вибором ми їх залишаємо? Хто прикриває Охендовського? Хто всупереч своїм конституційним обов’язкам не вносить представлення нових кандидатів на новий ЦВК? Всупереч всім обіцянкам парламенту і народу, хто мириться з цим?”, – запитався парламентар.

Два тижні тому у Парламент був внесений законопроект про проведення позачергових виборів міського голови у Кривому Розі, який мав на меті забезпечити обрання легітимного мера міста. Однак, цей проект закону не отримав достатньої підтримки серед депутатів.

“Ми з вами підготували дуже європейський закон про призначення позачергових виборів у Кривому Розі. Це цивілізований, мирний вихід із ситуації. Фракція “Самопоміч” просить невідкладно прямо зараз поставити цей закон на голосування і проголосувати за нього”, – закликав Соболєв.

“Фракція «Об’єднання «Самопоміч»  не буде голосувати за інші рішення, поки для людей Кривого Рогу, які приїхали сюди просити справедливості, не буде знайдений цей цивілізований вихід. “Самопоміч” готова далі працювати над підготовкою якісного закону про бюджет, але для цього ми маємо відкрити всі заплановані видатки до останньої платіжки, і найголовніше – негайно вирішити ключове питання – захист демократії”, – заявив депутат.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини