«Об’єднання «Самопоміч» не підтримало Бюджет на 2016 рік

Сьогодні вночі Парламент ухвалив Бюджет на 2016 рік, депутати з фракції «Самопоміч» утримались від голосування за цей документ.

«Самопоміч» підтримала Податковий кодекс, який не був “кодексом розвитку”, але принаймні “кодексом не погіршення”. Ми сподівались, що так само буде підготовлений Бюджет.”, – заявила народний депутат Альона Бабак.

Та на думку депутатів фракції, Бюджет містить дискримінаційні норми щодо суб’єктів ринку, дає привілейоване становище Нафтогазу, перекладає на роботодавців фінансування заробітної плати мобілізованих, а на споживачів – оплату штрафів по боргах держави.

“В цей Бюджет закладені кошти на ремонт Маріїнського палацу, при тому зменшені видатки на закупівлю ліків для важкохворих. Не можна при цьому казати, що все нормально, і біле називати чорним”, – зазначила Бабак.

Більшість у Раді не підтримала пропозицію «Самопомочі» щодо продовження роботи над документом до понеділка, та ухвалила Бюджет.

Альона Бабак
object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини