Нове виборче законодавство треба ухвалити до кінця поточної сесії ВР, – віце-спікер

До 17 липня парламент має ухвалити закон, за яким в Україні відбудуться поточні вибори до місцевих органів влади. Про це у Житомирі повідомила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

«Фракція “Самопомочі” виступає за проведення місцевих виборів на основі нового виборчого законодавства, за яким для обласних рад і великих міст діятиме пропорційна система з відкритими списками, а для малих міст і селищ – мажоритарна система», – повідомила вона.

Проте, за словами Сироїд, колеги з парламентської коаліції не виявляють підтримки цього законопроекту, натомість внесено два інші законопроекти, які лиш частково відображають цю систему.

Щодо можливості проведення виборів на окупованих територіях, на переконання віце-спікера, вони можуть відбутися лише у разі виведення російських окупаційних військ і повернення цих територій в правове поле України.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини