Нове керівництво МінАПК виявило зловживань на 9 млрд грн, – Мірошніченко

Розповсюджена у деяких ЗМІ інформація про причетність депутата фракції Об’єднання «Самопоміч» Івана Мірошніченка до діяльності ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та наявність у нього бізнес-інтересів на аграрному ринку є відверто провокативною та не відповідає дійсності.

Про це Іван Мірошніченко повідомив у заяві, коментуючи появу у медіа низки матеріалів відверто замовного характеру.

«Провокативна інформаційна кампанія щодо мене, моїх колег із фракції, а також підміна фактів щодо інших людей, які були вказані в замовних публікаціях, є свідченням опору системи до змін», – зазначив нардеп.

Мірошніченко припускає, що замовні матеріали проти нього зумовлені бажанням колишнього керівництва галузі і попереднього менеджменту ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» зберегти контроль над корпорацією та іншими важливими державними підприємствами.

«Реакція передбачувана, але рівень цинізму дивує. Заплямовують імена таких компаній, як Cargill, Noble Group. Це компанії зі світовим ім’ям, які є одними з лідерів галузі й одними з найбільших інвесторів в Україні», – наголосив він.

За словами депутата, за останні кілька місяців, саме за нинішнього керівництва АПК, у цій галузі виявлено зловживань та крадіжок державних коштів на суму, яка перевищує 9 мільярдів гривень, у зв’язку із чим відкрито більше сотні кримінальних справ.

«Новим керівництвом ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” виявлено близько 200 мільйонів доларів “виведених” коштів та понад 130 мільйонів неповернення валютної виручки в країну», – констатував нардеп.

Також Іван Мірошніченко повідомив, що депутати фракції та представники міністерства аграрної політики готові передати журналістам всі матеріали щодо фактів зловживань, котрі вже були скеровані у правоохоронні органи.

Іван Мірошніченко
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини