Незалежне фінансування НАБУ дозволить розірвати кругову поруку у владі, – Соболєв

Національне антикорупційне бюро потребує достатнього фінансування для того, щоб забезпечити його незалежність у боротьбі з хабарництвом. Про це заявив член фракції «Об’єднання «Самопоміч» , голова антикорупційного комітету Парламенту, Єгор Соболєв.

“Ми хочемо, щоб у бюджеті на наступний рік на Антикорупційне бюро було виділено 495 млн грн, а на Антикорупційну прокуратуру – 78 млн грн. Ми впевнені, що незалежне фінансування – це єдиний спосіб забезпечити незаангажованість слідчих”, – наголосив нардеп.

“Слідчі уже працюють та відробляють ці кошти. Сьогодні був перший арешт судді-хабарника. Це дуже символічно, адже саме корупція в судах є найбільшою проблемою в Україні – і нарешті, Антикорупційне бюро почало проводити арешти”, – нагадав парламентар про викриття слідчими НАБУ судді одного з міських судів Луганської області, що вимагав хабар за звільнення від покарання.

Нагадаємо, до компетенції НАБУ належить попередження та викриття корупційних злочинів, скоєних чиновниками І та ІІ категорій та суддями.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією