Ненадання дозволу на арешт Клюєва є злочином, – Соболєв

У «Самопомочі» вважають затягування із розглядом питання про знаття депутатської недоторканності з Сергія Клюєва злочинним саботажем. Про це з трибуни Верховної Ради заявив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

«Не одного з нас народжується підозра, що між теперішньою і колишньою владою існує пакт про ненапад і кругова порука. Ми не маємо права погоджуватися з цим, дозволяючи їм грати за старими правилами», – зазначив нардеп.

Соболєв закликав керівництво фракції «Народний фронт», яка делегувала очільника регламентного комітету ВР, та керівництво фракції БПП як найбільшої парламентської фракції не зволікати з розглядом питання про арешт Клюєва.

«Ми разом були на Майдані. Якби нам тоді сказали, що, друзі, ви станете владою і будете зволікати з арештом Клюєва – щоб ми тоді зробили? Як би ми дивилися в очі людям? Настав час визначитися, хто на чиєму боці – українських громадян, чи “тітушок”, “беркуту” і колишньої банди», – зазначив він.

Депутат наголосив, що фракція «Самопомочі» вимагає негайно розглянути питання і дати згоду на арешт Сергія Клюєва.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією