Недолугим виконанням у ДФС хочуть дискредитувати передання митниць іноземцям, – Березюк

Нинішня ситуація з передачею управління митниць іноземним компаніям є вдаванням дій, а не роботою над втіленням цієї ініціативи у життя. Про це заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи заяви голови Державної фіскальної служби щодо залучення до тендеру чотирьох іноземних компаній.

«Ні депутатам, які фахово займаються цим питанням, ні громадськості не повідомляється, що це за компанії, чи є в них відповідний досвід і на яких умовах та до яких процедур їх планують залучити», – констатує нардеп.

Брак прозорості у цьому процесі свідчить про бажання або поховати ідею у процесі імітації роботи, або про намір кулуарно залучити «потрібну» компанію, вважають у «Самопомочі».

«У виконавчій владі явно бояться втратити контроль над схемами, які дають їм можливість збагачуватися, тому не хочуть змін і не хочуть, щоб парламент контролював практичне втілення цього питання», – зазначає нардеп.

Депутат наголосив, що уряд не може відсторонитися від парламентарів у залученні іноземців для управління митницями, адже для цього потрібно внести зміни у законодавство.

«Ми не хочемо, щоб ще одна блискуча і перспективна ініціатива була похована і дискредитована недолугим виконанням. Тому вкотре закликаємо прем’єр-міністра дати доручення зібратися спільній робочій групі, щоб фахово вивчити питання і почати його реалізацію у прозорий та публічний спосіб», – наголосив нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини