Не зрадьте громаду Кривого Рога, – звернення «Самопомочі»

Партія «Об’єднання Самопоміч» звернулась до всіх голів фракцій Парламенту, Президента України, міжнародних спостерігачів та представників громадськості та ЗМІ долучитись до боротьби за чесні вибори, допомогти захистити волю Українського народу під час формування представницьких органів місцевого самоврядування, захистити право на вільне волевиявлення гарантоване Конституцією України та Загальною Декларацією прав людини.

На сьогодні в Кривому Розі заплановано проведенння сесії новообраної міської ради для легітимізації на посаді Юрія Вілкула. Учора ТВК відкинула більшість скарг штабу Юрія Милобога на відверті порушення під час виборів. Засідання ТВК відбувалось під супровід кількатисячного мітингу криворіжців, які прийшли з вимогою встановлення правди та недопущення узаконення фальсифікацій на виборах. На жаль, попри запевненння лідерів “Батьківщини”, “Народного фронту”, Радикальної партії Олега Ляшка та БПП “Солідарність” в тому, що вони стоятимуть на стороні громади Кривого Рогу усі їхні представники в ТВК голосували в унісон з “Опозиційним блоком”

“Хочемо звернути увагу що план Вілкула по летітимізації своєї персони на посаді мера можливий лише за умови сепаратного союзу з тими чи іншими партіями, які пройшли до Криворізької міської ради. Сам “Опозиційний блок” більшості у міській раді немає!”

“Мешканці Кривого Рогу, ми боротимемося за кожен ваш голос, ми відстоюватимемо волевиявлення народу України до кінця!” – йдеться в заяві.

Партія «Об’єднання Самопоміч» висловила подяку всім демократичним силам, хто не залишився осторонь і підтримують криворіжців у боротьбі за демократичний вибір людей. Окрема подяка Українському об’єднанню патріотів УКРОП, народним депутатам Олександру Дубініну та Єгору Фірсову, місцевому осередку партії “Сила людей”, усім небайдужим та свідомим представникам ЗМІ та громадськості.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини