Не можна забувати, що саме Церква надала прихист людям від деспотів під час трагічних подій на Майдані, – Березюк

В суспільстві часто співіснують дві різні думки, завдання влади і політиків об’єднувати їх, шукаючи компроміс, а не розчеплювати суспільство ще більше.

Про це в кулуарах Парламенту заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи підсумки розгляду антидискримінаційних правок.

“На жаль, влада в країні незріла та ница, бо замість того, щоб об’єднувати людей навколо прав і свобод, роз’єднала їх. Якісний компроміс треба шукати, виходячи з поваги до людини. Інакше це деспотизм”, – зазначив він.

Депутат констатував, що держава і суспільство багато років страждали від деспотизму і розщеплення.

“Хочу нагадати, як саме церква своїми дзвонами скликала нас в найтяжчі моменти нашої дворічної історії. Церква прикрила і заховала людей від деспотів під час трагічних подій на Майдані. І сьогодні казати, що – ні, церква має бути повністю відокремлена від держави не можна. Адже вона не була відокремлена від держави, коли рятувала її, і громадян які вірили як в церкву, так і державу Україну”, – наголосив він.

Саме Церква запропонувала якісніше, демократичне та гуманістичне формулювання щодо захисту прав і свобод людей, але це не було враховано.

Тому депутати фракції готують правки до нового трудового кодексу, які мають покласти край спекулятивним розмовам та врешті решт консолідувати суспільство.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини