Не можна забувати, що саме Церква надала прихист людям від деспотів під час трагічних подій на Майдані, – Березюк

В суспільстві часто співіснують дві різні думки, завдання влади і політиків об’єднувати їх, шукаючи компроміс, а не розчеплювати суспільство ще більше.

Про це в кулуарах Парламенту заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи підсумки розгляду антидискримінаційних правок.

“На жаль, влада в країні незріла та ница, бо замість того, щоб об’єднувати людей навколо прав і свобод, роз’єднала їх. Якісний компроміс треба шукати, виходячи з поваги до людини. Інакше це деспотизм”, – зазначив він.

Депутат констатував, що держава і суспільство багато років страждали від деспотизму і розщеплення.

“Хочу нагадати, як саме церква своїми дзвонами скликала нас в найтяжчі моменти нашої дворічної історії. Церква прикрила і заховала людей від деспотів під час трагічних подій на Майдані. І сьогодні казати, що – ні, церква має бути повністю відокремлена від держави не можна. Адже вона не була відокремлена від держави, коли рятувала її, і громадян які вірили як в церкву, так і державу Україну”, – наголосив він.

Саме Церква запропонувала якісніше, демократичне та гуманістичне формулювання щодо захисту прав і свобод людей, але це не було враховано.

Тому депутати фракції готують правки до нового трудового кодексу, які мають покласти край спекулятивним розмовам та врешті решт консолідувати суспільство.

Олег Березюк

telegram
БУДЬТЕ В КУРСІ ГОЛОВНОГО, ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШ КАНАЛ: T.ME/SAMOPOMICH

object(WP_Term)#8033 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(3501) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(3501) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#8034 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини