Наступне засідання підкомітету ПАРЄ буде у Львові

Наступне засідання підкомітету ПАРЄ з питань навколишнього середовища та енергетики пройде у Львові – Сергій Кіраль, Самопоміч.
В Стразбурзі цього тижня проходить сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи. Від України делеговано разом з іншими колегами двох депутатів від “Самопомочі” – Сергія Кіраля та Олену Сотник.
Народний депутат Кіраль, який очолює підкомітет ПАРЄ з питань навколишнього середовища та енергетики, озвучив пропозицію провести наступне засідання 29 вересня у Львові. Ідею було підтримано одноголосно Комітетом з соціальних питань, охорони здоров’я та сталого розвитку, згодом підтримку має висловити Бюро ПАРЄ.
“Це – можливість підняти проблему зі зменшенням впливу наслідків життєдіяльності людей на навколишнє середовище, зокрема сміття, на міжнародний рівень”, – зазначив Сергій Кіраль. “Так, у Львові сталася біда. І ми будемо проблему вирішувати, у тому числі з міжнародною підтримкою. Нехай наш кейс стане прикладом для усього світу, адже такий випадок може статись будь-де. У вересні у Львові пропонуємо розглянути питання імплементації Паризької угоди з боротьби зі зміною клімату, енергозбереження та шляхи зменшення антропогенного впливу на довкілля”.

Олена СотникСергій Кіраль
object(WP_Term)#12944 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12945 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Міжнародна співпраця