Наші кандидати – це люди, які розуміють, що сила держави сьогодні в силі громад, – Березюк

Йдучи на ці вибори «Об’єднання «Самопоміч» ставить перед собою дві цілі. Про це заявив голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

«Перша – розповсюдження ідеології «Об’єднання «Самопоміч», тобто ідеологічних і публічних засад, з якими ми приходимо до влади. Друга – пошук якісних людей, які поділяють ці принципи та ідеї, і йдуть до влади аби втілювати їх у життя», – зазначив він.

Депутат зауважив, що коли люди висловлять довіру «Самопомочі» і проголосують за її кандидатів в органи місцевого самоуправління – почнеться наступний етап – етап втілення цих ідей у житті громад.

“Наші кандидати – це люди, які розуміють, що сила держави сьогодні в силі Тернополя, Львава, Житомира, Харкова, Одеси, Луцька, тобто в силі наших міст, наших громад. Люди, які вміють управляти процесами прозоро та публічно”, – підкреслив він.

Також голова фракції зазначив, що у містах де сьогодні не висунуто кандидатів, “Самопоміч” продовжить шукати людей, які будуть готові віддавати свій час та енергію для роботи з громадами.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини