Наш результат в українських містах Донбасу та Південних областях – руйнує міф, що «Самопоміч» це виключно «галицька» партія, – Бабак

Результати паралельного підрахунку голосів свідчать, що «Самопоміч» долає прохідний барєр практично у всіх округах, де балотувалась, партія отримала достатньо високий рівень підтримки не лише на Заході, але й на Сході країни.

Про це в ефірі 24 каналу повідомила депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Бабак, коментуючи попередні результати волевиявлення.

“Якщо говорити про обласні центри, то по містам, де опрацьовано більше 80% бюлетенів, і ми бачимо, що «Самопоміч» проходить в місцеві ради, але й посідає всередньому 2-3 місце як  у містах Західної України, так і у південних, та навіть східних”, – констатувала вона.

Депутат повідомила, що окрім Львова є міста та райони, де політсила посіла перше місце за результатами волевиявлення.

“Наприклад Біла Церква, де вже майже 100% бюлетенів опрацьовано – «Самопоміч» лідирує з великим відривом. Окрема приємність, що Самопоміч підтримали у Східних регіонах – у таких містах як Слов’янськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ – близько 10% набрали представники «Самопомочі», – зазначила вона.

За словами нардепа, це свідчення того, що «Самопоміч» більше не сприймається як суто “галицька” політична сила.

“Нам дуже приємно, що нас бачать, як представників інтересів усієї України, які готові працювати незалежно від географічного представництва”, – сказала Бабак.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини