Нас намагаються занурити у конфлікт, щоб відволікти увагу від закону про вибори, – Березюк

Конфлікт між правоохоронними органами є відволіканням від загрози можливого провалу законопроекту про вибори та змін до Конституції. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

 

«Ми бачимо “мишачу возню” між силовими структурами і намагання перевести конфлікт у площину взаємних звинувачень із конкретними прізвищами. Хоча насправді ми маємо визнати факт інституційної неспроможності ГПУ, СБУ та МВС працювати ефективно», – констатував нардеп.

За словами Олега Березюка, підігрівання конфлікту саме у ці дні робиться цілеспрямовано, щоб відволікти увагу від інших важливих питань – розгляду законопроекту про місцеві вибори та підготовки змін до Конституції.

«Завтра ми можемо розглянути закон, що розірве кругову поруку олігархів і дасть нарешті змогу людям обрати собі гідних представників у місцевій владі. Натомість нам пропонують зануритися у конфлікт із Наливайченком», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, раніше у «Самопомочі» заявляли, що саботаж ухвалення нового виборчого законодавства загрожує національній безпеці. У фракції наполягають на тому, щоб наступні вибори відбулись за системою відкритих списків. Також законопроект запроваджує обрання мерів великих міст у два тури.

(https://samopomich.ua/uk-samopomich-napolyahaje-schob-parlament-sohodni-rozhlyanuv-zakon-promistsevi-vybory/)

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини