Народовладдя не дозволить Вілкулу стати мером Кривого Рогу, – Соболєв

Юрій Вілкул, що отримав перевагу на виборах мера Кривого Рогу завдяки фальсифікаціям, не отримає повноваження міського голови. Про це заявив народний депутат, член фракції  «Об’єднання «Самопоміч», Єгор Соболєв, коментуючи розвиток ситуації в місті.

“За результатами фальсифікацій Вілкул мером не стане – це я можу гарантувати разом з жителями Кривого Рогу”, – заявив парламентар.

“В Кривому Розі народилося народовладдя, яке цього не допустить. Зараз у будинку мерії облаштована громадська приймальна, працює анти-корупційна комісія, яка збирає факти зловживань. Все більше людей записуються в громадську варту, яка є волонтерським способом захисту від будь-яких провокацій, охороняти мерію, та патрулювати місто разом з поліцією”.

Окрім того, «Самопоміч» продовжує шукати правові механізми вирішення кризи.

“Я хочу попросити начальника поліції, Хатію Деканоїдзе вислати в Кривий Ріг внутрішню безпеку поліції і київську слідчу групу. Поліція Кривого Рогу безсила у слідчий функції. Але якщо буде ефективне розслідування, Вілкул може втратити право балотуватися в органи державної влади”, – наголосив Соболєв.

Окрім розслідування фальсифікацій поліцією, Верховна Рада ініціювала створення Тимчасової Спеціальної Комісії, яка продовжує дослідження фактів порушення виборчого законодавства на виборах міського голови Кривого Рогу. В той же час, Дніпропетровський апеляційний суд уже прийняв рішення задовольнити скаргу кандидата від «Самопомочі» Юрія Милобога, та здійснити перерахунок голосів на шести виборчих дільницях міста.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини