На “Закарпатті” проти “Самопомочі” запустили “дезу”

Сьогодні 18 серпня зранку з фейкової поштової скриньки [email protected] у окремі закарпатські ЗМІ було поширено інформацію про те, що, буцімто, члени Закарпатського обласного осередку “Об’єднання “Самопоміч”, на чолі із Головою осередку Козмовичем Сергієм, планують публічно розірвати свої членські квитки та оголосити про припинення існування “Об’єднання “Самопоміч” у Закарпатській області.

Далі у фейковому тексті йдеться:
На Західній Україні одна з обласних організацій Самопомочі планує саморозпуск. Члени Самопомочі планують публічно розірвати свої членські квитки. Таке рішення підтримують на сьогодні всі члени партії, окрім однієї людини. Ключ від партійного офісу здадуть до обласної ради.

Рішення обласної організації викликано подіями в Києві, зокрема, наказом протистояти опозиційним силам у проведенні демократичної виборчої кампанії на Закарпатті.

Закарпатські члени Самопомочі долучаються до акцій “Влада руйнує мир на Закарпатті”. В самій області колишні члени партії планують вийти на страйк з вимогою відправити у відставку уряд, президента і парламент. Зазначимо, що страйк оголошено і у місті Ужгород.

Сергій Козмович закликає людей вийти на вулиці, а приватних підприємців відпустити тих, хто хоче долучитися до акції. Одночасно оголошено пропозицію про створення Координаційного штабу громадської акції “Влада руйнує мир на Закарпатті”, який б забезпечив оперативну комунікацію та взаємоузгодження дій між всіма учасниками заходу.

У зв’язку з цим Закарпатська обласна організація об’єднання “Самопоміч” заявляє, що жодних заяв такого змісту не було і ні до яких акцій «Єдиного центру» члени “Самопомочі” приєднуватися не збираються. Таку розсилку вважаємо компроментацією сили конкурентами, з метою послабити позиції “Самопомочі”.

Така фейкова інформація є нічим іншим, як політичним брудом, брехнею і провокацією спрямованою на дискредитацію молодої незаплямованої політичної сили на Закарпатті.

Також повідомляємо, що поштовою скринькою об’єднання Самопоміч на Закарпатті є [email protected] Всі інші поштові скриньки не мають відношення до об’єднання «Самопоміч» на Закарпатті.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини