На промоцію туристичного потенціалу України держава не виділяє ні копійки – Анна Романова

Уряд не має стратегії розвитку туристичної галузі і представлення України на міжнародній арені, як країни відкритої для туризму. Про це у ході парламентських слухань з питань розвитку туризму заявила народний депутат від фракції “Об’єднання Самопоміч”, Голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів і рекреаційної діяльності, Анна Романова.

“Іноземці не поінформовані про те, що війна точиться не на всій території України, як вони це сприймають, а займає менш ніж 6% території, а ризик терактів у столиці України менший ніж у будь-якій європейській столиці. На жаль, на промоцію туристичного потенціалу України у світі та реалізацію заходів пов’язаних з розвитком туризму, держава не виділяє ні копійки”, – повідомила народний депутат.

“Жаль, що парламентські слухання проігнорувало міністерство фінансів України, яке заблокувало цього року виділення коштів для промоції України у світі”, – додала вона.

За словами депутата, розвиток туристичної галузі має неабиякий потенціал, що залежить від якісного інформування потенційних туристів як закордоном, так і в Україні.

“За данними НБУ, іноземні візітери цього року за безготівковими розрахунками витратили в Україні близько 1 млрд доларів США. При цьому українці, які виїжджали подорожувати за кордон, витратили у 4 рази більше валюти. Українці розвивали економіку інших країн – ми не скористалися можливістю надати українцям свій же якісний туристичний продукт”, – зазначила парламентар.

Збільшити надходження від туристичної галузі можна вже зараз, якщо зняти візові обмеження для заможних країн Близького Сходу та Китаю, побороти монополію на ринку авіаперевезень та поліпшити інфраструктуру.

“Для розвитку туризму потрібні три взаємоповязані речі: політична воля, туристична інфраструкутура та промоція унікальних властивостей регіону”, – наголосила нардеп.

Анна Романова
object(WP_Term)#12925 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12926 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Економіка