На одній із дільниць у Харкові порушники виборчого законодавства влаштували сутичку

У Харкові при спробі зупинити порушення виборчого законодавства, здійснили напад на кандидата від «Самопомочі» Ольгу Сімсон.

Про це повідомив депутат фракції «Об’єднання «Самопомочі» у ВР Ярослав Маркевич.

“Інцидент стався на дільниці, розташованій в Харківському університеті харчування та торгівлі, молоді люди, одягнені у “маніжки” з написами “волонтер” без підстав перебували на ДВК, і начебто допомагаючи людям похилого віку вказували як і де голосувати, супроводжували їх у кабінки для голосування та до урн”, – повідомив він.

За словами нардепа, коли спостерігачі та кандидат від  «Самопомочі» спробували втрутитися у ситуацію, їм у грубій формі було вчинено опір зі сторони цих людей.

“Чоловік, який виявився викладачем фізичного виховання у цьому університеті, почав розпускати руки, сильно штовхати кандидатку, намагався відібрати в неї мобільний телефон. Їй та спостерігачам погрожувати застосуванням сили. На місце викликано працівників МВС”, – констатував Маркевич.

Ярослав Маркевич
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини