На Одещині створена обласна партійна організація “Об’єднання “Самопоміч”

Відповідне рішення було прийнято 20 травня на установчих зборах за участі народного депутата Олега Березюка, а також депутатів місцевих рад Одеси і Чорноморська.

Керівником обласної організації було обрано Івана Сміренського – голову фракції “Об’єднання “Самопоміч” в Чорноморській міській раді. Виконком очолив Олександр Борняков, депутат Одеської обласної ради (“Об’єднання “Самопоміч”).

“Я дуже радий, що одеська Самопоміч доросла до створення обласної парторганізації, – поздоровив колег народний депутат Олег Березюк. – Переконаний, що кожний член команди втілить у своїй роботі основну філософію партії: сила держави не в Києві, сила держави – в окремих містах і селах нашої великої країни: Білгород-Дністровському, Татарбунарах, Сараті і не тільки.

“Ми запрошуємо до лав партійної організації всіх ініціативних жителів області, які турбуються про майбутнє своїх регіонів, міст і сіл , – зазначив Іван Сміренський. – Повірте, в Києві досконально не знають, що відбувається в Любашівці. А в Ананьєві не відомо, які проблеми актуальні для Чорноморська. Тільки небайдужі місцеві жителі, яким відома внутрішня проблематика районів, можуть виправити цю ситуацію”.

“У розвитку окремих районів закладений успіх і енергія цілої країни. Від Чорноморська і до Болграда – прекрасна індустріальна територія. Відпочинок, туризм і потужна агропромислова сфера – це те, що на даний момент ніяк не розвивається. Наша мета – повернути цій зоні туристичний потенціал і зробити її промислово-привабливою” , – зазначив Олександр Борняков.

object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони