На 205 окрузі проводять репетиції фальсифікацій на майбутніх місцевих виборах, – Березюк

«Самопоміч» вітає рішення коаліції відмовитися від блоків, але вважає що цього недостатньо для вдосконалення законопроекту про місцеві вибори. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк під час погоджувальної ради ВР.

Депутат наголосив, що закон про місцеві вибори має бути прийнятий цього тижня, і важливо, щоб, окрім відмови від виборчих блоків, була зменшена чисельність депутатів місцевих рад і обмежена політична реклама.

«У час війни використовувати сотні тисяч на беззмістовні ролики та білборди – аморально і немає сенсу. Тому ми просимо коаліцію прийняти сильне рішення і відмовитися від порожньої реклами», – сказав нардеп.

Крім того, він зауважив, що зараз на 205 окрузі відбувається репетиція майбутніх фальсифікацій та порушень.

«За участі прокуратури минулого тижня були вилучені подання на членів виборчих комісії від кандидатів. Ми звернулися до правоохоронних органів з проханням розібратися з цим», – повідомив депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини