На 205 окрузі прокуратуру використовують у політичних цілях, – «Самопоміч»

На 205 виборчому окрузі прокуратуру використовують як інструмент для політичної розправи. Про це заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи події у Чернігівській області, де по 205 округу відбуваються довибори депутатів ВР.

За словами нардепа, прокуратура вже двічі без рішення суду вилучає в ОВК подання депутатів.

«Всього вилучено 85 подань: 84 – від самовисуванців і одне партії “Самопоміч”. Це при тому, що сьогодні – останній день формування дільничних виборчих комісій», – повідомив депутат.

На переконання «Самопомочі» такі дії – це цілеспрямоване використання держнагляду прокуратури з політичною метою, яке є репитицію для підготовки фальсифікації на місцевих виборах, що відбудуться восени.

Березюк повідомив, що депутат фракції «Самопоміч» Павло Костенко наразі перебуває у ГПУ в очікуванні в.о. заступника генпрокурора Володимира Гузиря.

«Ми вимагаємо щоб і президент України, як гарант Конституції, і Генеральна прокуратура втрутилися у ситуацію і надали пояснення: чому ті, хто має стояти на сторожі закону, порушує його протиправними діями», – наголосив голова фракції.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини