На 205 окрузі ОВК прийняла 115 подань на членів комісії, – «Самопоміч»

Після скандалу за участі співробітників Чернігівської обласної прокуратури ОВК прийняла подання кандидатів на членів комісій.

Про це повідомили юристи штабу кандидата в депутати від партії Об’єднання «Самопоміч» Володимира Зуба.

«Вчора, 8 липня, рівно о 24:00 закінчили приймати подання. Прийняли 115 подань від кандидатів, зокрема 6 – від фракцій, які зареєстровані в апараті Верховної Ради», – повідомляють у «Самопомочі».

Нагадаємо, на 205 виборчому окрузі, де відбуваються довибори депутатів ВР, співробітники прокуратури вилучили 85 подань на членів ОВК. З них 84 – від самовисуванців і одне – від  партії «Самопоміч». У «Самопомочі» такі дії прокуратури розцінили як цілеспрямоване використання держнагляду прокуратури з політичною метою, яке є репетицією фальсифікації на місцевих виборах, що відбудуться восени.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини