Миротворців ЄС та ООН доцільно залучити до оборони кордону біля Криму і Придністров’я, – Маркевич

Введення миротворців від ЄС та ООН може допомогти Україні контролювати ситуацію на кордоні з Кримом та Придністров’ям. Про це заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», представник батальйону «Донбас» Ярослав Маркевич.

Депутат зазначив, що залучити миротворців до операцій безпосередньо в зоні АТО, відповідно до міжнародного законодавства, складно. Проте присутність міжнародних місій на потенційно проблемних ділянках кордону буде корисною для України.

«Розгортання міжнародної операції з підтримання безпеки за участі ЄС та ООН можливе і потрібне на таких ділянках, як контрольований кордон з РФ, кордон із Кримом та Придністров’ям. Присутність миротворців там дасть змогу вивільнити значну кількість українських військових для посилення наших позицій в інших місцях», – додав Ярослав Маркевич.

Депутат повідомив, що у фракції є готовність підтримувати постанови про звернення до Радбезу ООН та Ради ЄС стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки.

Ярослав Маркевич
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни