Ми за те, щоб писати Конституцію миру і розвитку, – Березюк

У проголосованих змінах до Конституції не проглядається децентралізація, а є загрози суверенітету України. Про це, виступаючи з трибуни, зазначив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Мир, воля, сила, незалежність, доля. Ми за те, щоб писати Конституцію миру і розвитку. Конституцію не для нас з вами, а для наших дітей. Ми за те, щоб, виконати всі Мінські домовленості заради миру і спокою на нашій землі. І ми за те, щоб вивести всі російські війська загарбників з нашої країни», – наголосив нардеп.

Депутат зауважив, що перевага України буде в її силі, і що у фракції поділяють думку президента України, що сила у вертикалі – міліції, СБУ, Збройних Сил України.

«Суперцентралізація виконавчих функцій держави є запорукою стабільності, розвитку і боротьби з ворогом. Ми переконані, що вільний вибір життя громад і людей, магдебурзьке право європейське, яке в Україні існувало якнайдовше, буде запорукою розвитку цієї держави», – констатував він.

Нагадаємо, сьогодні “Самопоміч” не підтримала президентського проекту змін до Конституції тому, що він містить норми, які загрожують суверенітету і відкривають шлях диктатурі.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини