Ми оприлюднили списки потенційних кандидатів, щоб привести у владу гідних людей, – Соболєв

Ми просимо усіх активних громадян допомогти нам привести в органи місцевого самоврядування дійсно гідних людей, а не перефарбованих жуликів.

Про це заявив заступник голови фракції «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

“Наші колеги по парламенту не зважуються запровадити по всій країні систему виборів за відкритими списками, тому «Самопоміч» сама продовжує власну традицію відкривати свої списки ще до їх затвердження”, – зазначив він.

Соболєв наголосив, що «Самопоміч» робить це не вперше: “Під час минулих виборів до Київради, а потім до парламенту «Самопоміч» публікувала імена та прізвища тих, кого може підтримати на виборах. І зараз знову списки ймовірних кандидатів доступні на партійному сайті“.

Він зазначив, що списки публікуються для того, щоб суспільство могло їх вивчити і підказати, чи не було зроблено кадрової помилки в підборі кандидатів, або навпаки, підказати хто справді може бути гідним представником у місцевій владі.

“В Україні створена фантастична школа жуликів і шахраїв, які дуже вміло перефарбовуються від виборів до виборів. Ми поставили бар’єр на шляху тих людей, які вже були в інших партіях і забруднилися в різних корупційних проектах. Але багато політиків регіонального рівня вже сьогодні, бачучи зростання рейтингів «Самопоміч», намагаються направити до нас начебто нових людей, але які разом з тим, пов’язані з ними схемами і бізнес інтересами”, – констатував нардеп.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини