Ми не маємо права мати відкритий кордон з державою, яку очолює агресор, – Соболєв

Сьогодні немає жодних обмежень для в’їзду громадян РФ на територію України.

Про це повідомив заступник голови фракції «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

Він зазначив, що такий порядок був логічним у мирний час, проте після нападу Росії на Україну, в тому числі, використовуючи тактику «туристів», які насправді були добре підготовленими бойовиками – Україна не має мати відкритий кордон з РФ.

«На жаль, ми небачимо жодного кроку в цьому напрямку. І запитали у МЗС, що було зроблено за рік. Отримали відповідь, що росіянам заборонили в’їзд за внутрішніми паспортами, і обмежили кількість людей, які можуть приїзджати в Україну і бути тут понад 90 діб», – каже нардеп.

За його словами найбільш абсурдною є ситуація на лінії фронту, тому що жителі окупованих територій, які хочуть об’їхати кордон на лінії зіткнення, фактично заїжджають через РФ.

Соболєв зазначив, що МЗС має відреагувати на цю ситуацію діями, а не поясненнями, і що настав час провести серйозну дискусію з громадськістю щодо запровадження візового режиму для громадян РФ.

«Звісно, треба уважно зважити, як і для кого їх запроваджувати. Але навіть я, людина у якої батьки живуть в РФ, переконаний, що ми не маємо більше права мати відкритий кордон з державою, яку очолює агрессор, і ворог української незалежності», – наголосив депутат.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини