Ми будемо бортися за зниження податків як за антикорупційний захід, – Соболєв

Запобігти вимиванню коштів через офшори можна запобігти двома шляхами.

Про це повідомив заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

“По-перше, потрібно встановити нижчі податки, і ми в парламенті будемо за це боротися як за антикорупційний захід”, – зазначив він.

Депутат наголосив, що відмивання через “податкові ями” і “офшори” відбувається тому, що підприємці поставлені в умови, коли на кожну 1 тис зарплатні працівника – треба віддати 700 грн на податки.

“Тому всі намагаються заробити, включно з податківцями, які тільки роблять вигляд, що збирають податки”, – констатував нардеп.

Окрім того, зауважує він, потрібна потужна робота Генпрокуратури, СБУ та фінмоніторингу.

“Працездатні і ефективні правоохоронні органи потрібні для того, щоб справді карати тих, хто за будь-якої податкової системи все одно буде намагатися щось десь заховати”, – зазначив парламентар.

Соболєв підкреслив, що парламент вже ухвалив нові прекрасні закони, які в тому числі дозволяють забрати офшорне майно. Потрібно щоб ці закони виконувалися правоохоронними органами і судами.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини