Міськрада Кривого Рогу проголосила мером Вілкула, «Самопоміч» готує позов до суду

Сьогодні о 9-ій у Кривому Розі відкрилась сесія міської ради, на якій мером було проголошено кандидата від Опоблоку Юрія Вілкула. В той час, як розгляд скарг щодо фальсифікацій на виборах, поданих кандидатом від «Самопомочі» Юрієм Милобогом триває і перерахунок голосів не завершений.

Рішення проводити сесію прийняли пізно вночі напередодні, що є ще одним порушенням. Адже повідомити про сесію депутатів мають за 24 години.

“Депутати від «Самопомочі» не заходили до сесійної зали, щоб не легітимізувати сесію. Коли мер обраний законно, то сесію не скликають так наспіх. Вони хочут легітимізувати обрання Вілкула, незважаючи на те, що ще ідуть перерахунок голосів і суди.”, – заявила депутат міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Наталія Шишка.

Позицію Самопомочі підтримав Сила людей та УКРОП, які також відмовились заходити до сесійної зали. Так, депутат міськради від партії УКРОП, Микола Колєсніков, зазначив: “Ми зараз прийшли сюди, щоб узгодити свою позицію з демократичними силами, яких виявилось не так багато. Назва демократична – а наповнення опоблоківське”.

Про те, що ряд представників від “демократичних сил” у виборчих комісіях, районних та міських радах підтримують позицію “Опозиційного блоку” спостерігачі повідомляли і раніше.

“Та ситуація, яка склалася в Кривому Розі і позиція “демократичних” політичних сил це дуже сильний сигнал для лідерів партій всеукраїнського рівня. Вони повинні звернути увагу на свої політичні сили. Адже позиції місцевих осередків розходяться з позицією політичних сил на всеукраїнському рівні.”, – заявила депутат міськради, Наталія Шишка.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини