Міністерство фінансів створює корупційні ризики на митниці та у відшкодуванні ПДВ, – Острікова

Непродумана політика міністерства фінансів щодо реєстрів відшкодування ПДВ та відсутність реформ митної служби призводить до виникнення корупційних ризиків.

Про це заявила народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч”, член Комітету з питань податкової та митної політики, Тетяна Острікова.

“Фракція “Самопоміч” не підтримувала зміни до Податкового кодексу щодо реєстрів відшкодування ПДВ, але якщо вже ці зміни були ухвалені і вони мали набути чинності з 1 лютого, тоді як міністр фінансів може пояснити ситуацію, що станом на 20 лютого відсутній механізм і порядок заповнення заявок і їх прийняття, для того щоб платник податків міг подати декларацію про ПДВ і отримати суму бюджетного відшкодування?”, – заявила нардеп.

Київській обласній митниці, до бюджету України не надходять сотні мільйонів гривень – жодних дій від міністерства та фіскальної служби ми не побачили. Злочинною бездіяльністю толерується та контрабанда і той сірий імпорт, який продовжується з місяця в місяць”, – наголосила вона.

“Оскільки коаліція припинила існування, а разом з нею і уряд, ми вимагаємо щоб цей уряд сам пішов у відставку і не чекав, коли держава буде доведена до зубожіння”, – заявила парламентар.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини