Новини
Міністерство фінансів створює корупційні ризики на митниці та у відшкодуванні ПДВ, – Острікова
ostrikova ostrikova

Непродумана політика міністерства фінансів щодо реєстрів відшкодування ПДВ та відсутність реформ митної служби призводить до виникнення корупційних ризиків.

Про це заявила народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч”, член Комітету з питань податкової та митної політики, Тетяна Острікова.

“Фракція “Самопоміч” не підтримувала зміни до Податкового кодексу щодо реєстрів відшкодування ПДВ, але якщо вже ці зміни були ухвалені і вони мали набути чинності з 1 лютого, тоді як міністр фінансів може пояснити ситуацію, що станом на 20 лютого відсутній механізм і порядок заповнення заявок і їх прийняття, для того щоб платник податків міг подати декларацію про ПДВ і отримати суму бюджетного відшкодування?”, – заявила нардеп.

Київській обласній митниці, до бюджету України не надходять сотні мільйонів гривень – жодних дій від міністерства та фіскальної служби ми не побачили. Злочинною бездіяльністю толерується та контрабанда і той сірий імпорт, який продовжується з місяця в місяць”, – наголосила вона.

“Оскільки коаліція припинила існування, а разом з нею і уряд, ми вимагаємо щоб цей уряд сам пішов у відставку і не чекав, коли держава буде доведена до зубожіння”, – заявила парламентар.

object(WP_Term)#5265 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2392) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2392) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#5266 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини