Мати далі параліч управління обороною смертельно небезпечно для держави, – Соболєв

“Самопоміч” на закритому засіданні фракції обговорить проблему саботажу оборони в ЗСУ.

Про це повідомив заступник Голови фракції “Самопоміч” Єгор Соболєв.

“Депутат нашої фракції Ярослав Маркевич продовжив у рідному Харкові роботу з парламентського контролю за тим, як Генштабом та Міноборони використовується рекордний оборонний бюджет цього року. Ситуація така сама, яку ми побачили в Маріуполі – тотальний саботаж підготовки до можливого вторгнення”, – констатує Соболєв.

Він зазначив, що депутати вчергове поінформували Верховного Головнокомандувача закритим листом про всі знайдені обставини, і збирають на закрите засідання фракцію “Самопоміч”.

“Нам всім треба знайти механзіми як, не ламаючи принципу єдиного командування в армії, одночасно позбутися нездарів та зрадників у цьому командуванні. Мати далі параліч управління обороною смертельно небезпечно для держави”, – повідомив парламентар.

Нагадаємо, депутат “Самопомочі” Ярослав Маркевич повідомив, що Харків насьогодні абсолютно беззахисний до атаки з сторони Білгородської області. Він зазначив, що між кордоном і Харковом фактично немає формувань Сухопутних військ України та їхньої техніки, а збудовані минулого року фортифікаційні споруди у занедбаному стані.

Крім того, у квітні депутати здійснили кілька перевірок щодо укріплення лінії оборони в районі Маріуполя.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини