Люстрація – це не помста, а лише сатисфакція, яка вберігає від судів Лінча, – Соболєв

Люди, які благословляли узурпацію влади Януковичем, і люди які голосували за диктаторські закони 16 січня, сьогодні щось говорять про демократичну державу і права людей.

Про це в кулуарах КСУ повідомив заступник голови фракції “Самопоміч”, голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

“Це ніщо інше як зухвале шахрайство, коли ці люди розповідають нам про правову державу. Немає у нас зараз правової держави. Крапка. Сидять хабарники прокурори, хабарники судді, і кажуть – доведіть нашу індивідуальну провину. Хто буде її доводити? Їхні подєльнікі?”,- зазначив він.

Депутат зауважив, що сьогодні довести провину кожного люстрованого за законом чиновника в індивідуальному порядку – не можливо, попередньо не відсторонивши суддів і прокурорів, які є хабарниками.

“Юрій Мірошніченко, і Сергій Льовочкін, який стоїть за цією справою, не розуміють, що вони зараз штовхають людей на суди Лінча. Адже це єдина альтернатива, яку вони лишають в умовах відсутності нормального правосуддя”, – зазначив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Боротьба з корупцією