Львівська облрада виділила 76 млн грн для забезпечення пацієнтів препаратами для гемодіалізу та перитонеального діалізу, – Березюк

Львівська облрада виділила 76 млн грн для забезпечення пацієнтів препаратами для гемодіалізу та перитонеального діалізу, проте, як зазначають хворі та лікарі, цієї суми не вистачить для повного відшкодування витрат. Про це повідомив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Він зазначив, що після звернення фракції про потребу терміново вирішити проблему, Антимонопольний комітет мав розблокувати проведення тендеру на закупівлю, а Міністерство охорони здоров’я доручило на регіональному рівні профінансувати потреби гемодіалізу на рівні 2014 року.
«Вчора відбулося засідання Львівської облради, на якому було ухвалене рішення про виділення коштів. Проте на сьогодні незрозумілим залишається постатейний розподіл цих грошей – чи покриють вони медикаментозний супровід процедури, і головне, чи буде здійснюватися дофінансування у зв’язку із девальвацією валюти та відповідного подорожчання собівартості процедури», – констатував він.

Депутат зазначив, що завтра запланована спільна міжвідомча нарада, на котрій мають пролунати відповіді на ці, а також на процедурні питання проведення тендеру та здійснення закупівлі.

Депутат також повідомив, що в інших областях, і зокрема у столиці, питання потреби фінансування гемодіалізу залишається актуальним.

«Минулого тижня на засіданні Комітету ВР з питань охорони здоров’я обговорювалася проблема закупки матеріалу для гемодіалізу в Охмадиті. Це свідчить про те, що питання досі потребує уваги Міністерства охорони здоров’я, хоча його вирішення було перенесено на місцевий рівень», – констатував депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини