КСУ відклав розгляд справи щодо конституційності люстраційного закону

КСУ оголосив перерву на не визначений період, для розгляду клопотання від представника ВР про відвід суддів у справі щодо конституційності люстраційного закону.

Про це з кулуарів КСУ повідомив депутат фракції “Самопоміч”, голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв, який є представником Парламенту у цій справі.

“Як представник Верховної ради, разом з директором Департаменту люстрації Тетяною Козаченко, яка представляє позицію Уряду, ще зранку зареєстрував клопотання про відвід сімох суддів, які на нашу думку не мають права розглядати закон “Про очищення влади”, оскільки самі є тими людьми, що давали Януковичу диктаторські повноваження, і сприяли узурпації влади”,- зазначив він.

Розглянувши клопотання нардепа, КСУ вирішив, що для винесення рішення потрібно більше часу, і оголосив перерву. Про наступне засідання буде повідомленно додотково.

На думку Соболєва, це є правильним рішенням, і воно має бути сигналом і для Президента, і для Парламенту, щодо необхідності повноцінного онововлення складу КСУ

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини